Pousada Nascentes Do Paraiso
| Wi-Fi | Πισίνα Πισίνα Infinity | Σπα & Ευεξία Σπα lounge Τζακούζι |
| Κατάλληλο για παιδιά Παιδική χαρά | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Igreja Matriz de Sao Francisco απέχει 4 χλμ. από το κομψό ξενοδοχείο Pousada Nascentes Do Paraiso Vargem Bonita, που διαθέτει τζακούζι και χώρο για πικ-νικ.
Cachoeira da Capivara βρίσκεται περίπου 10 λεπτά οδικώς από το πανδοχείο.
Επιπλωμένα με γραφείο εργασίας, τα 8 δωμάτια έχουν επίσης διάφορες ανέσεις ανέσεις που περιλαμβάνουν τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια, μίνι μπαρ-ψυγείο. Οι πελάτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν μπανιέρα σπα, καθώς και στεγνωτήρες και ρόμπες. Οι ταξιδιώτες μπορούν να απολαύσουν τη θέα στον κήπο.
Κάθε πρωί ένα ιδιωτικό πρωινό σερβίρεται στο Pousada Nascentes Do Paraiso.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Cachoeira Rasga Canga4849 χλμ.
- Cachoeira Da Lavrinha2681 χλμ.
- Καταρράκτης Chinela1561 χλμ.
- Cachoeira Da Chilena1501 χλμ.
- Igreja Matriz de Sao Francisco4884 χλμ.
- Cachoeira da Capivara4245 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Τζάκι
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα Infinity
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Σπα lounge
- Τζακούζι
- Πισίνα με θέα
Υπηρεσίες
- Ποτό καλωσορίσματος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
- Παιδική χαρά
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ στο κομψό ξενοδοχείο Pousada Nascentes Do Paraiso;
Το κομψό ξενοδοχείο Pousada Nascentes Do Paraiso παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pousada Nascentes Do Paraiso;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Pousada Nascentes Do Paraiso στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο στο κομψό ξενοδοχείο Pousada Nascentes Do Paraiso;
Οι τιμές στο το κομψό ξενοδοχείο Pousada Nascentes Do Paraiso ξεκινούν από 185$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Pousada Nascentes Do Paraiso;
Σε τo ξενοδοχείο Pousada Nascentes Do Paraiso μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Τετράκλινο δωμάτιο comfort, Τετράκλινο δωμάτιο deluxe και Σαλέ. - ❓
Τι είδους πισίνα έχει στο κομψό ξενοδοχείο;
Υπάρχει πισίνα υπερχείλισης στο κομψό ξενοδοχείο.